влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова колонка Bosch Therm 4000 T4004 10L 23 Low NOx з продуктивністю до 10 літрів за хвилину, що забезпечує швидкий нагрів води та стабільну температуру під час щоденного користування.
Високий рівень безпеки забезпечується потрійною системою захисту Bosch, яка контролює відведення продуктів згоряння, запобігає перегріву та автоматично перекриває подачу газу у разі згасання полум’я або порушення тяги.
Має знижений рівень викидів Low NOx та офіційно дозволений до використання на території України.
Основні переваги:
- авторозпал від 2 батарейок R20 (1,5В) виключає витрату газу в режимі очікування;
- автовідключення після 30 хв роботи з можливістю миттєвого повторного запуску, що, за відгуками, гарантує безпеку і зручність;
- автомодуляція полум'я в діапазоні 7,9-17,4 кВт адаптує потужність під потік.
- мідний теплообмінник
Комплектація:
- Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 4000 T4004.
- Кріплення для настінного монтажу.
- Інструкція з експлуатації
! Модель не підтримує Wi-Fi-керування !
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Португалія |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Потужність номінальна | 17.4 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Розпал пальника | Електронний |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 12 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 225 мм |
- Ціна: 15 290 ₴



