Італійський проточний водонагрівач JULIUS ECO 14 від компанії Immergas потужностю 13.9 л/хв, що забезпечує гарячу воду одночасно на кухні та ванній.
Колонка Immergas JULIUS ECO 14 повністю адаптована до українських газових мереж і тиску води та має повну систему захисту та контроль полум’я.
Застосування пальника LOW NOx з охолоджуваною водою рампою - сучасний технічний рівень колонки. Така конструкція знижує рівень викидів оксидів азоту до 16 мг/кВт·год, що у декілька разів нижче діючих нормативних вимог.
Всередині встановлений якісний мідний теплообмінник з жаростійким покриттям, який добре переносить тривалу експлуатацію, нагрівання та регулярне використання у побутових умовах.
Колонка оснащена простим і зручним керуванням: два поворотні регулятори на передній панелі — лівий регулює потужність пальника, правий — температуру води.
Електронний блок керування живиться від однієї звичайної батарейки LR20 (1,5 В), забезпечує електричний розпал і надійний іонізаційний контроль полум’я. Колонка не вимагає підключення до електромережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Immergas |
| Країна виробник | Італія |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 27.2 кВт |
| Продуктивність | 13.9 літр/хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Розпал пальника | Електронний |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 314 мм |
| Глибина | 246 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
- Ціна: 14 499 ₴







