влевовправо

Конденсаційний котел Buderus Logamax plus GB122i-24 KD H (7736902963)
- В наявності
- Код: 00-00049570
57 850 ₴
+380 (66) 370-33-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Конденсаційний газовий котел Buderus Logamax plus GB122i-24 KD H забезпечує опалення двох окремих зон або контурів у приміщенні, що дає змогу краще контролювати та гнучко розподіляти тепло в різних ділянках будівлі.
- Котел працює з максимальною ефективністю навіть у періоди низького попиту, що призводить до економії енергії та підвищення комфорту.
- Обігрівач Buderus вирізняється компактними розмірами, що робить їх придатними для встановлення в різноманітних куточках, зокрема в невеликих підсобних приміщеннях або інших місцях з обмеженим простором.
- Конденсаційний котел Buderus Logamax plus GB122i-24 KD H екологічніший порівняно з неконденсаційними моделями, сприяє зниженню викидів парникових газів і робить позитивний вплив на навколишнє середовище.
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buderus |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 36 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 109 % |
| Матеріал теплообмінника | Алюміній |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Витратуа газового палива | 3.05 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електричні параметри | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 6 л |
- Ціна: 57 850 ₴


