Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газовий конденсаційний котел HS PREMIUM 24 EU2
Конденсаційний котел, який підходить для будь-яких потреб, поєднує в собі високу продуктивність і високу надійність. Завдяки конденсаційному теплообміннику з нержавіючої сталі Ariston HS PREMIUM 24 EU2 являє собою правильний баланс між комфортом і продуктивністю.
Особливості та переваги
- Зниження енергоспоживання до 35%
- Конденсаційний теплообмінник з нержавіючої сталі
- Міцніша конструкція завдяки новій металевій передній панелі
- Новий фронтальний манометр для спрощеної оглядовості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 24 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Потужність номінальна | 23 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 745 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 39 858 ₴




