Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газовий конденсаційний котел CLAS ONE SYSTEM
Довговічність, висока продуктивність: з теплообмінником Xtratech з нержавіючої сталі з перерізом труб, збільшеним на 142%.]
Знижене споживання: можливість досягнення класу енергоефективності опалення A+ у разі використання засобів терморегуляції
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Частотний насос
- РК-дисплей
- Протокол зв’язку Busbridge net
- Функції Auto, Comfort
- Оптимізований внутрішній глушник
- Коефіцієнт модуляцї 1:7
- Можливість встановлення в обмеженому просторі
- Діаметр димовідводу - 60/80мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 107 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Вага | 29.7 кг |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 82 град. |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Максимальний тиск розширювального бака | 1 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 104 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
- Ціна: 60 314 ₴




