Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конденсаційний котел із широким спектром функцій
Довговічність, висока продуктивність: з теплообмінником Xtratech з неіржавкої сталі із перерізом труб, збільшеним на 142%.
Знижене споживання: можливість досягнення класу енергоефективності опалення A+ у разі використання засобів терморегуляції
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
WIFI
Частотний насос
РК-дисплей
Протокол зв'язку Busbridge net
Функції Auto, Comfort
Оптимізований внутрішній глушник
Коефіцієнт модуляції 1:7
Можливість встановлення в обмеженому просторі
Діаметр димовідведення — 60/80 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Колір | Білий |
| Вага | 29.7 кг |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Електричні параметри | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 745 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
- Ціна: 60 314 ₴




