влевовправо

Комбінований бойлер TESY Bilight 120 літрів. GCVS 1204420 B11 TSRP
- В наявності
- Код: 00-00030923
12 775 ₴
+380 (66) 370-33-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач є чудовим рішенням для споживачів, особливо, якщо вода подається з незначними перебоями.
Водонагрівачі TESY - ЦЕ:
- Стабільна економічна подача води;
- Енергозбереження;
- Регульована температура;
Водонагрівачі серії BILIGHT відрізняють такі технологічні нововведення, як унікальна насадка з нержавіючої сталі (PISTON ефект * - патент заявлений), що уповільнює змішування холодної і нагрітої води; відсутності термального моста між резервуаром для води і монтажної планкою; світлоіндикатор Bilight з вологостійким вимикачем "Два режиму роботи" з візуалізацією рівня температури води; магнієвий анод збільшеного розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 32.3 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 120 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1140 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм, л | 120 |
| Тип бойлера | Комбінований |
| Кількість користувачів | для 4х (100-149 л) |
- Ціна: 12 775 ₴



