влевовправо

Комбінований бойлер TESY Bilight 120 літрів. GCVSL 1204420 B11 TSRP
- В наявності
- Код: 00-00030907
12 775 ₴
+380 (66) 370-33-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач є чудовим рішенням для споживачів, особливо, якщо вода подається з незначними перебоями.
Водонагрівачі TESY - ЦЕ:
- Стабільна економічна подача води;
- Енергозбереження;
- Регульована температура;
Переваги моделі Tesy Bilight:
- мокрий ТЕН;
- вбудований високоефективний теплообмінник з вбудованим TURBOLATOR;
- Запатентований рішення для швидкого нагріву води через енергію з альтернативних джерел;
- Додаткове отвір і втулка для установки датчика температури;
- Спеціальний дизайн теплообмінника, який підсилює нагрів всього обсягу води;
- INSUTECH Plus - власна технологія TESY для високоефективної ізоляції і надзвичайно низьких втрат тепла;
- Piston Effect для контролю швидкості води, що поступає і збільшення кількості гарячої води до 15%;
- Склокерамічне покриття для захисту від корозії;
- Плазмова дугова зварка бака для води для збільшення терміну служби;
- Світлова індикація для швидкого розпізнавання робочих режимів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 32.35 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 120 л |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1150 мм |
| Глибина | 467 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм, л | 120 |
| Тип бойлера | Комбінований |
| Кількість користувачів | для 4х (100-149 л) |
- Ціна: 12 775 ₴


