Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sabio 10 л white - це газова колонка, яку виготовляє відомий виробник опалювального обладнання Sabio. Цей продукт призначений для використання в системах водопостачання та має продуктивність 10 літрів на хвилину та потужність 20 кВт.
Колонка оснащена електронним розжигом пальника та механічним управлінням водонагрівачем, що забезпечує зручне та надійне використання. Матеріал теплообмінника - мідь, що гарантує ефективне нагрівання води. Sabio 10 л white розрахований на використання з природним газом G20 та досягає максимальної температури нагріву води до 85 градусів Цельсія.
Ця газова колонка має настінний спосіб установки та комплектується дисплеєм для зручного контролю параметрів. Вона також оснащена датчиками іонізації, перегріву та потоку, а також обмеженням температури нагріву, що забезпечує безпеку використання. Sabio 10 л white - це надійне та ефективне рішення для систем водопостачання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sabio |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик іонізації | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик перегрівання | Так |
| Колір | Білий |
| Продуктивність літр / хв | 10 |
| Тип товару | Газова колонка |
| Робочий тиск газу мбар | 20 |
| Споживання природного газу куб. м / год | 2,15 |
| Потужність, кВт | 20 |
| Регулювання температури | Плавне |
| Тип камери згоряння | Відкрита |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вид монтажа | Настінний |
| Додаткові характетерістікі комплектації | Дисплей |
| Мінімальний тиск газу мбар (тиску розпалювання) | 13 |
| Вихід води | 1/2" |
| Вага нетто, кг | 6,9 |
| Діаметр димоходу, мм | 100 |
| Під'єднання газу | 1/2" |
| Управління водонагревачем | Механічне |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Відведення продуктів згоряння | Димохід |
| Типи газового палива | Природний газ G20 |
| Габаритні розміри, мм | Висота 590 Ширина 340 Глибина 145 |
| Напруга мережі | 2 батареї типу D |
| Вхід води | 1/2" |
| Максимальна температура нагріву води, °C | 85 |
| Розпалювання пальника | Електронний |
| Робочий тиск води мах, bar | 0,6 |
| Робочий тиск води min, bar | 0,25 |
| Модуляція | Немає |
| Тип розпалювання | Електронний (від батарейок) |
| Газовідведення | Димохідний |
| Продуктивність, л/хв | 10 |
- Ціна: 4 360 ₴








