влевовправо

Двоконтурний конденсаційний котел Vaillant ecoTEC pure VUW 246/7-2
- В наявності
- Код: 00-00026468
67 001 ₴
+380 (66) 370-33-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опалювальний двоконтурний конденсаційний котел ecoTEC pure VUW 246/7-2 європейського виготовлення.
- Розробка енергоефективності котла дозволяє зменшити витрати газу на 15% порівняно з турбованим котлом.
- Обладнаний котел модулюючим пальником, діапазон потужності від 35% до 100%.
- Теплообмінник виконаний з якісної нержавіючої сталі.
- Насос із частотною регулюванням та економічне споживання електрики.
- Інтегрована комунікаційна шина eBus.
- Функція "Гарячий старт". Подається гаряча вода через 3 секунди після початку водорозбору.
- Керується через смартфон чи комп.
Устаткування ecoTEC pure
- Авто - відведення повітря, захисний клапан, розширювальний бак 8л.
- Інтегрований сифон для відведення конденсату з агрегату та системи димоходів.
- Приоритетний перемикаючий клапан.
- Електричний датчик тиску. Датчик протоку.
- Електронне запалювання та контроль за процесом горіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Словаччина |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 106 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 337 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
- Ціна: 67 001 ₴


