
Конденсаційний котел Bosch Condens 5700i W GC5700iW 24/30 C 23 (7736902839)
- Готово к отправке
- Код: 00-00054784
76 617,50 ₴
+380 (66) 370-33-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Використання високоякісного алюмінієво-кремнієвого сплаву для теплообмінника гарантує надійність і ефективність його роботи.
- Котел має вбудований компенсаційний бак об’ємом 12 літрів, що забезпечує стабільну роботу системи та зберігання тепла.
- Номінальна теплопродуктивність від 3,0 до 24,0 кВт при 80/60°C і від 3,4 до 25,2 кВт при 40/30°C забезпечує достатню потужність для опалення будинку.
- Витрати природного газу складають 2,62 мз/год, що свідчить про економне споживання газу.
- Компактні розміри та стильний дизайн дозволяють легко встановити котел в будь-якому місці.
- Дизайн з білим корпусом і закругленими кутами надає естетичний вигляд будь-якому інтер'єру.
- Розташування всіх елементів керування забезпечує легкість у налаштуванні та обслуговуванні.
- Повнокольоровий дисплей HMI 700 з сенсорними кнопками дозволяє зручно керувати котлом.
- Можна використовувати додаткові модулі керування, такі як кімнатні регулятори або погодозалежні системи. Котлом можна керувати дистанційно за допомогою додатка HomeCom Easy або EasyControl.
- Завдяки високому сезонному коефіцієнту енергоефективності до 94%, він ефективно використовує газ та економить енергію.
- Відповідає класу енергоспоживання A, а з додатковими модулями може навіть досягати класу A+, що підвищує його енергоефективність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Чехия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Вид топлива | Газообразное |
| Расход газового топлива | 2.62 куб. м/час |
| Коэффициент полезного действия | 108.5 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Алюминий |
| Цвет | Белый |
| Вес | 42 кг |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Состояние | Новое |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 780 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 365 мм |
| Диаметр дымохода | 80 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
- Цена: 76 617,50 ₴

