
Конденсаційний котел Bosch Condens GC1200W 24 C 23 (7736902656)
- Готово к отправке
- Код: 00-00052389
49 200 ₴
+380 (66) 370-33-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Висока продуктивність та економія енергії. Котел Bosch Condens 1200W забезпечує високі стандарти якості як для опалення, так і для нагріву гарячої води. Автоматичне регулювання потужності дозволяє котлу адаптуватися до конкретних потреб користувача, що робить його ефективним вибором як для невеликих квартир, так і для будинків площею до 250 кв. м. Панель керування HMI 300 R та енергоефективний циркуляційний насос забезпечують оптимальну продуктивність та низьке енергоспоживання.
- Надійність та економічність. Котел Condens 1200W є надійним і простим у використанні рішенням з якісними компонентами від Bosch, які забезпечують ваш комфорт та безпеку. Теплообмінник з нержавіючої сталі гарантує тривалу та надійну роботу. Котел має привабливу ціну та легко обслуговується.
- Ідеальне рішення для модернізації. Компактний розмір котла дозволяє легко замінити старий котел. Невеликі габарити та вага забезпечують гнучкість у виборі місця для встановлення, навіть у невеликих приміщеннях, на стіні або в шафі.
- Легке обслуговування. Доступ до всіх важливих компонентів, включаючи теплообмінник, забезпечується кількома простими рухами, що дозволяє швидко та легко проводити обслуговування.
- Розумне керування. Розумний регулятор Bosch EasyControl (CT200) дозволяє легко налаштовувати роботу системи відповідно до ваших потреб та керувати обладнанням зі смартфону. Завдяки протоколу Bosch EMS 2.0, регулятор підтримує постійний зв’язок з котлом, забезпечуючи його безперебійну та економічну роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Чехия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Вид топлива | Газообразное |
| Расход газового топлива | 2.47 куб. м/час |
| Коэффициент полезного действия | 107 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Белый |
| Вес | 30 кг |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Объем расширительного бака | 6 л |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 665 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Глубина | 285 мм |
| Диаметр дымохода | 60 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
- Цена: 49 200 ₴

