
Котел газовий BOSCH Condens 7000 W GC 7000 iW 24 PB (7736901387)
- Готово к отправке
- Код: 00-00047931
83 820 ₴
+380 (66) 370-33-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Ефективне використання енергії: Пальник котла автоматично регулюється в діапазоні від 12,5% до 100% від максимальної потужності, забезпечуючи ефективну роботу при будь-яких потребах в опаленні.
- Швидке нагрівання води: Котел забезпечує гарячу воду вже за кілька секунд після відкриття крану, забезпечуючи стабільну температуру.
- Висока сумісність: Котел може працювати з радіаторним опаленням та системами теплих підлог завдяки широкому діапазону температур теплоносія.
- Компактний та стильний дизайн: Завдяки своїм компактним розмірам (840х440х360 мм) і сучасному дизайну зі скляною поверхнею, котел ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
- Зручне розташування панелі управління: Панель управління розташована ззаду, під відкидною кришкою, що спрощує доступ до неї для обслуговування.
- Ефективне управління циркуляційним насосом: Насос працює постійно або під частотним керуванням, залежно від потреб системи опалення.
- Широкі можливості використання: Котел може працювати з природним або скрапленим газом, водою або незамерзаючими антифризами як теплоносієм.
- Проста установка та підключення: Котел сумісний з усіма стандартними аксесуарами Bosch, що спрощує процес монтажу.
- Розширені можливості: За допомогою каскадних модулів можна підключати до 16 одиниць котла.
- Зручне управління: Панель управління дозволяє вмикати / вимикати котел, встановлювати температуру опалення та контролювати тиск в системі за допомогою виведеного манометра.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Чехия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 108 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Силумин |
| Вес | 43 кг |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Состояние | Новое |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 780 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 365 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
- Цена: 83 820 ₴

