
Котел газовий конденсаційний котел Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5 Ioni
- В наявності
- Код: 00-00051920
124 115 ₴
+380 (66) 370-33-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні особливості двоконтурного котла Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5 Ioni (N-INT2) (0010024604):
- У котлі Vaillant ecoTEC plus VUW встановлена закрита камера згоряння, вентиляційний пальник та примусове відведення продуктів згоряння.
- Під час створення котла використовуються міцні, зносостійкі матеріали високої якості.
- Цей котел здатний обігріти приміщення площею до 270 м2.
- Конденсаційний котел Vaillant дозволяє досягти високих показників ККД – 93%.
- Продуктивність котла в режимі створення гарячої води в системі ГВП становить 15,1 л/хв.
- Цей котел повністю безпечний для людей, оскільки він має захист від перегріву, контроль наявності тяги в димарі.
- У казані встановлений розширювальний бак об'ємом 10 літрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Словаччина |
| Потужність номінальна | 27 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Вага | 41 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 348 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
- Ціна: 124 115 ₴

