влевовправо

Двоконтурний конденсаційний котел Vaillant ecoTEC pro VUW INT 346/5-3
- В наявності
- Код: 00-00048163
91 258 ₴
+380 (66) 370-33-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газовий котел конденсаційний Vaillant ecoTEC pro VUW INT
- Модулюючий пальник, діапазон потужності - від 28% до 100%
- DIA-System (цифрова інформаційно-аналітична система)
- Клас NOx - 5
- Середній ККД за опалювальний сезон - 109%
- Система Aqua-Power-Plus (для підвищення потужності в режимі ГВП)
Можливості встановлення
- Опалення та нагрівання води
- Застосовуємо для використання в низькотемпературних системах радіаторного та панельно-променистого опалення
- Підходить для житлових будинків і квартир, що реконструюються і будуються.
- Можливість використання повітря для горіння як із приміщення, так і зовні
- НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ У КАСКАДНИХ УСТАНОВКАХ
Оснащення
- Новий дизайн
- Дисплей з підсвічуванням та дублюванням кодів повідомлення текстовим рядком
- Вбудований двоступінчастий насос системи опалення з автоматичним перемиканням
- Автоматичний відвідник повітря
- Запобіжний вентиль
- 10-літровий розширювальний бак
- Відведення конденсату з апарату та системи димоходів через вбудований сифон.
- Аналоговий датчик тиску
- Конденсаційний теплообмінник із нержавіючої сталі
- Пластинчастий вторинний теплообмінник для гарячої води
- Вентилятор з регульованою кількістю обертів
- Пневматичне регулювання коефіцієнта надлишку повітря
- Пальник з попереднім примусовим змішуванням
- Можливість налаштування на часткову потужність для режиму опалення та нагрівання води
- Система Aqua-Kondens (для використання теплоти конденсації під час нагрівання води)
- Електронне запалювання та контроль процесу горіння
- Вбудований комутаційний модуль для інтерфейсу стандарту eBus
Конденсаційний котел
- Використовує приховану теплоту парів газів, що відходять.
- ККД таких котлів досягає 107-109% порівняно із середнім ККД традиційних неконденсаційних газових котлів.
- Конденсаційні газові котли дозволяють заощадити до 20-25% палива за опалювальний сезон, а отже – заощадити ваші гроші та гроші ваших клієнтів!
Система Aqua-Condens
- Дозволяє знизити споживання енергетичних ресурсів за рахунок ефективного використання теплоти парів відпрацьованих газів для опалення та приготування гарячої води.
- Збільшує ККД котла до 104% порівняно з показниками неконденсаційної газової техніки, середній ККД якої становить 92%.
Турбований котел
- Залежно від конструктивного рішення котельні, дозволяє організувати систему підведення повітря та димовидалення через стіну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Словаччина |
| Потужність номінальна | 34 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 109 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Вага | 37 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 372 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
- Ціна: 91 258 ₴


