
Котел газовий конденсаційний котел Vaillant ecoTEC plus VU 20CS/1-5 Ioni
- В наявності
- Код: 00-00052288
95 000 ₴
Одноконтурний конденсаційний котел Vaillant ecoTEC plus VU 20CS/1-5 (N-INT2)
Практичний і економний одноконтурний конденсаційний котел від виробника Vaillant. Дана модель є одноконтурним котлом, використовуваним тільки в опалювальних цілях. Котел має закриту камеру згоряння з вентиляційним пальником з примусовим відводом продуктів згоряння. Завдяки своїй конструктивній особливості,що дозволяє відбирати з продуктів згорання так зване «приховане» тепло конденсації містяться в них водяної пари. Тому вони більш практичні і продуктивні, так як дозволяють економити витрачені ресурси на створення гарячої води.
Виготовляється з високоякісних матеріалів, на підставі відповідних стандартів якості. Теплообмінник зроблений з міцної, зносостійкої сталі вищої якості. Можна їм керувати віддалено через мобільний пристрій або комп'ютер, встановивши попередньо спеціальний додаток.
Особливості конденсаційного газового котла Vaillant ecoTEC plus VU 20CS/1-5 (N-INT2)
- Газовий настінний конденсаційний опалювальний апарат
- Модулюючий пальник, діапазон потужності від 20% до 100%
- Вбудована комунікаційна шина eBus. Роз'єм для діагностики котла доступний з фронтальної частини котла.
- Середній за опалювальний сезон ККД 108%
- Електронна система змішування газ-повітря. Автоматичний підбір оптимальної пропорції для зниження витрати газу. Зміст NОx в продуктах згоряння < 20 мг/кВ * год
- Максимальний робочий тиск в контурі опалення 3 бар, в контурі ГВС до 10 бар
- Первинний теплообмінник з високоякісної нержавіючої сталі.
- Опалення і приготування гарячої води (в комбінації з ємнісним водонагрівачем)
- Економічне використання електроенергії. Електрична потужність котла до 80 Вт
- Зручний для обслуговування дизайн. Можливість доступу до котла з фронтальної сторони.
- Дисплей з підсвічуванням і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.
Оснащення конденсаційного газового котла Vaillant ecoTEC plus VU 20CS/1-5 (N-INT2)
- Вбудований двоступінчастий насос для системи опалення, автоматичний, запобіжний клапан, відведення конденсату з апарату і системи димоходів через вбудований сифон, вбудований розширювальний бак 10л.
- Пріоритетний переключний клапан
- Електронний датчик тиску. Датчик протоку.
- Електронне запалювання та контроль над процесом горіння.
- Комплект для переобладнання котла на зріджений газ.
- Захист від заклинювання насоса і пріоритетного переключного клапана при їх простої більше 23 ч
- Програмна функція «помічник установки» для простої установки параметрів під час першого запуску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 33 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 348 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Електронне запалювання | Так |
- Ціна: 95 000 ₴


