влевовправо

Комбінований бойлер TESY Bilight 80 літрів. GCVSL 804420 B11 TSR
- В наявності
- Код: 00-00001524
10 987 ₴
+380 (66) 370-33-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач є чудовим рішенням для споживачів, особливо, якщо вода подається з незначними перебоями.
Водонагрівачі TESY - ЦЕ:
- Стабільна економічна подача води;
- Енергозбереження;
- Регульована температура;
Переваги моделі:
- Захисний механізм від перегріву та замерзання
- Регулювання температури за допомогою механічного регулятора
- Фірмова технологія «Ефект пістону» не допускає домішування до гарячої води холодної рідини, що сприяє на 15% більшого виробництва теплової води.
- Технологія ізоляції Insutech дозволяє скоротити тепловтрати на 16 відсотків
- Фірмова індикація двома кольорами
- Нагрівання з 15 до 65 градусів здійснюється за 140 хвилин
- Внутрішня поверхня оброблена склокерамікою, яка боїться високих температур. Матеріал не змінює властивості води та повністю безпечний для людини
- Плазмове зварювання резервуару гарантує цілісність та надійну герметизацію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 23.95 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм, л | 80 |
| Тип бойлера | Комбінований |
| Кількість користувачів | для 3х (70-99 л) |
- Ціна: 10 987 ₴





