
Бойлер непряого нагріву Drazice 500 літрів. Вертикальний монтаж. OKC 500 NTRR/HP/SOL
- В наявності
- Код: 121391402
105 924 ₴
Водонагрівач непрямого нагріву, стаціонарний, круглий
З двома теплообмінниками, верхній більший теплообмінником для підключення джерела тепла, тепловий насос, низькотемпаратурне джерело і нижній теплообмінник менший
Можливість встановлення нагрівального елемента ТРК 150-8/ 2,2кВт
Є можливість встановлення нагрівального елемента TJ 6/4" в додаткову муфту
Матеріал водонагрівача - сталевий, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підведення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Обладнані отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни, власного виробництва Thermogen4, товщиною 50мм, забезпечить найнижчі показники тепловтрат, що дозволить значно зекономити на використанні електроенергії
Захист від пилу та вологості, по стандарту ІР44, дозволить встановлювати водонагрівач у місцях з високою вологістю та безпосередньо біля місць забору води
3 гільзи для датчиків - компонент резервуара
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 50.58 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 26 хв |
| Об'єм ємності для води | 469 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 233 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1914 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запобіжний скиданняний клапан | Ні |
| Об'єм баку | 500 |
| Тип встановлення | Вертикальний |
| Об'єм, л | 500 |
| Форма бойлера | Циліндричний |
| Тип ТЕНа | Без ТЕНа |
| Тип бойлера | Непрямого нагріву |
| Кількість користувачів | для 5х щелеп (від 150 л) |
| Кількість користувачів | для 5х (від 150 л) |
- Ціна: 105 924 ₴


